• Главная
 • |
 • Информационный бюллетень
 • |
 • чАвО
 • |
 • карта сайта
 • О программе
 • Беларусь
 • Россия
 • Украина
 • Материалы
 • Актуальное
 • ПРОЕКТЫ ДЕСЯТОГО КОНКУРСА, 2018

  Bookmark and Share

  ВІДКРИТИЙ КОНКУРС

  Благодійний Фонд «Єврейсько-українська соціальна ініціатива»

  Проект: Сприяння соціальній активності жертв націонал-соціалізму шляхом підвищення спроможності спільнот літніх людей, сприяння міжпоколінському спілкуванню та залучення місцевих громад у малих містах Київської області «У колі друзів»
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Висоцький Володимир Олександрович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Жертви націонал-соціалізму беруть повноцінну участь у соціально-культурному житті громади, мають доступні можливості для спілкування та самореалізації, відчувають себе продуктивними членами громади.
  Напрямки діяльності:
  - Культурно-просвітницькі і розважальні заходи
  - Регулярні групові зустрічі для спілкування
  - Проведення круглих столів на тему врахування потреб людей старшого покоління при плануванні міського соціально-економічного розвитку
  - Проведення міжпоколінських заходів
  - Проведення домашніх волонтерських візитів

   Громадська організація "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність"

  Проект: Соціальна підтримка колишніх жертв націонал-соціалізму, підвищення їхньої соціальної активності та соціального статусу, подолання ізольованості та одинокості.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Клевчук Ольга Дмитрівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Соціальна підтримка жертв націонал-соціалізму, підвищення їх суспільної активності та соціального статусу, інтеграція в соціально-культурне середовище, налагодження доброзичливих зв’язків між поколіннями для передачі молодим життєвого  досвіду і досягнень через участь в різноманітних заходах.
  Напрямки діяльності:
  - Тренінги для волонтерів та їх родичів
  - Організація місць зустрічей та спілкування членів ЦГ, їх найближчого оточення, волонтерів та інших. людей похилого віку
  - Соціальні візити та допомога в догляді /стрижка волосся/ немобільних та малобільних членів ЦГ на дому Культурно-дозвіллєві заходи та екскурсії
  - Оздоровчі заходи та психологічна допомога членам ЦГ.

  Благодійна організація «Благодійний Фонд Допомога і Справа» м.Сєвєродонецьк

  Проект: Підтримка жертв націонал-соціалізму на Луганщині (у Северодонецьку, Лисичанську та прилеглих населених пунктах), створення бази даних, пошук таких, хто не є виявленим  та не отримує потрібної допомоги і піклування.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Плясунова Тетяна Василівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Виявлення у м. Сєвєродонецьку, м. Лисичанську та прилеглих населених пунктах людей, які є жертвами нацистського окупаційного режиму, створення власної бази даних.
  Напрямки діяльності:
  - Пошук постраждалих від нацизму людей у 8 містах
  - Відвідування немобільних та мало мобільних осіб у 8 містах
  - Тренінги з безпеки для волонтерів
  - Консультування щодо можливості отримання державних соціальних та медичних послуг, допомога у підготовці пакету таких документів та супровід до місця надання послуг у 8 містах
  - Літературний клуб
  - Зустрічі-бесіди/розповіді зі школярами та молоддю «Герої живуть поруч»
  - Проведення акції
  - «Лист на передову»
  - Реєстрація і робота відокремленого підрозділу БО «Благодійний Фонд Допомога і Справа», що сприятиме захисту прав ОЦГ та їх родичів
  - Організація «місць зустрічі» для спілкування У 8 містах
  - Супервізія для волонтерів

  Община традиційного іудаїзму «Тиферет», м. Одесса

  Проект: Створення умов для покращення емоційного, соціального та духовного стану колишній жертв гетто, концтаборів та націонал-соціалістичного режиму шляхом організації спілкування між поколіннями.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Ваксман Анна Віталіївна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: поліпшення психологічного і морального стану жертв нацизму через організацію міжпоколінського особистісного спілкування і спільного значимого дозвілля.
  Напрямки діяльності:
  - Відвідування представників цільової групи на дому волонтерами проекту;
  - Робота з цільовою групою - спільні заходи, зустрічі - спільне дозвілля;
  - Кулінарні мастер класи
  - Кінозал
  - Проведення екскурсій

  Громадська організація Єврейський Культурный Центр «Соломоніка», Дніпро

  Проект: Створення вистав на основі особистих спогадів «Театром Очевидця», спрямованих на підтримку та розвиток активності людей, що постраждали від Холокосту.
  Тривалість: 11 місяців
  Керівник проекту: Ярослав Александрович Тимощук, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета:  розвиток активності людей похилого віку, які пережили холокост і передача досвіду молодому поколінню через власні біографії.
  Напрямки діяльності:
  - Організація місць зустрічі - організація спільних заходів для цільової аудиторії (зустрічі терапевтичної групи);
  - Створення театральної постановки на основі особистих історій жертв Холокосту

  Магдалинівський осередок Дніпропетровського обласного відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму, смт Магдалинівка

  Проект: Діяльність районного центру для спілкування людей різних вікових категорій з людьми, що пережили нацистську навалу у атмосфері взаєморозуміння та толерантності.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Коваленко Тетяна Іванівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета:  Поліпшення якості життя маломобільних людей похилого віку, які постраждали від тоталітарних режимів, за рахунок підтримки і розвитку позитивних форм взаємодії   всередині родини і більш відкритої взаємодії з зовнішнім оточенням.
  Напрямки діяльності:
  - Створення комісії по оцінці потреб в засобах особистої гігієни для маломобільних членів проекту
  - Проведення спільних тематичних зустрічей проекту
  - Проведення тренінгів для волонтерів проекту:
  - Регулярне відвідування мало мобільних\немобільних членів цільових груп вдома;
  - Відвідування цікавих місць  рідного краю.

  Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Хесед Хана», м. Кривий Ріг

  Проект: Створення клубу інтерактивного спілкування та міжпоколінської діяльності - «Клубу ‘ОК»за участі дитячої групи ТАПУЗ і 8 груп денного центру з метою зменшення соціальної ізольованості людей з ЦГ.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Гнатенко Олена, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: послаблення соціальної ізольованості літніх людей, створення теплої родинної атмосфери за допомогою залучення до спільної діяльності дитячої групи дошкільного віку, що дасть можливість людям похилого віку поділитися своїм досвідом, відчути свою потрібність та затребуваність.
  Напрямки діяльності:
  - «бабусина кухня» - кулінарний гурток для літніх людей та дітей;
  - «Творча студія» - «hand made» - спільні з дітьми художні заняття;
  - «Навчальний город» - створення навеличкого саду-огороду спільно з дітьми;
  - Ретроігротека – літні люди поділяться іграми свого дитинства з молодшим поколінням;
  - «Намалюй казку».

  Чернігівський національний технологічний університет

  Проект: Організація діалогу між жертвами нацизму та іншими людьми, що сприятиме розкриттю особистісного потенціалу ЦГ, збереженню та гідній оцінці їхнього досвіду у громаді.
  Тривалість: 10 місяців
  Керівник проекту: Сила Тетяна Іванівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: розкрити особистісний потенціал жертв націонал-соціалізму для їхньої місцевої громади, активізувати їх соціальне життя, шляхом залучення до «діалогів пам’яті», сприяти збереженню та поширенню їхнього досвіду, внаслідок цього колишні жертви націонал-соціалізму відчувають повагу та розуміння у суспільстві, підвищиться їх соціальний статус, покращиться якість життя, посилиться соціальна згуртованість у громаді.
  Напрямки діяльності:
  - «жива бібліотека: уроки історії» - зустрічі представників основної ЦГ та молоді;
  - «Візити уваги». Відвідування немобільних і маломобільних представників ЦГ вдома волонтерами з числа молодих людей;
  - Організація змістовного дозвілля та взаємодії між поколіннями.

  Громадська організація «Українській центр інтелектуального розвитку», м. Ірпінь, Київська область

  Проект: Пошук людей, які постраждали від націонал-соціалізму і не були охоплені турботою та соціальним захистом, адвокація їхніх прав та інтересів, інформування активістів місцевих громад та місцевих органів влади про потреби і проблеми ЦГ.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Шабанов Микита Вікторович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: пошук та захист жертв націонал-соціалізму в громадах Запорізької області, адвокація їх інтересів та залучення місцевих волонтерів для допомоги.
  Напрямки діяльності:
  - Гурткова робота в 2  клубах спілкування (Запорізька область – Широківська та Чернігівська ОТГ).
  - Відвідування немобільних вдома.
  - Інформаційні зустрічі для  інформування представників місцевих громад та родичів представників  ЦГ щодо можливостей Програми та інших напрямків  допомоги жертвам нацизму
  - Виконання дрібного ремонту та надання разових послуг для покращення умов  життя ЦГ Надання виїзних консультацій представникам ЦГ та членам їх родин.
  - Екскурсії членів клубів спілкування до музеїв та культурних пам'яток
  - Організація масових культурних заходів (творча музична або театральна постанова) в Широківської та Чернігівської ОТГ
  - Супервізія з волонтерами в Широківському офісі проекту.

  Громадська організація "Дніпропетровське міське відділення Української спілки в'язнів - жертв нацизму", місто Дніпро

  Проект: Організація зустрічей жертв націонал-соціалізму та молоді з метою сприяння більш глибокому розумінню цінностей життя молодим поколінням, просування «Театру Спогадів» і залучення до нього маломобільних- та немобільних ЦГ.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Антоненко Олена Андріївна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Шляхом організації та здійснення заходів проекту, сприяння створенню комфортних умов для спілкування 50 жертв націонал-соціалізму та покращання якості їх життя, реінтеграції у суспільство.
  Напрямки діяльності:
  - Пошук постраждалих від нацизму людей, які з різним причин не зафіксовані у списках місцевих відділень УСВЖН та / або не отримують соціальної, практичної та правової допомоги;
  - Консультування щодо можливості отримання державних соціальних та медичних послуг, допомога у підготовці пакету таких документів та супровід до місця надання послуг;
  - Знайомство з цільовою групою, їхніми родинами, сусідами та близькими людьми, інформування їх про Програму і залучення до участі у проекті;
  - Організація сумісних заходів для цільової групи і найближчого оточення.

  Міжнародний Благодійний Фонд «Місії Самарян в Україні», м. Житомир

  Проект: Покращення якості життя жертв націонал-соціалізму Пулинського краю, подолання самотності та підтримка мало-і немобільних представників цільової групи.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Лавренчук Катерина Валеріївна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.,
  Мета: Підвищення якості життя жертв націонал-соціалізму шляхом організації для них видів діяльності, адаптованих до їх  потреб і можливостей, із залученням активних людей різного віку до роботи з мобільними, маломобільними та немобільними представниками цільової групи.
  Напрямки діяльності:
  - Створення бази даних жертв націонал-соціалізму Пулинської, Мартинівської, Соколівської. Курненської ОТГ;
  - Проведення дискусійних клубів за участю жертв тоталітарних режимів та молоді;
  - Відвідування на дому та надання допомоги маломобільним та немобільним представникам ЦГ;
  - Створення та навчання команди волонтерів,  які зможуть допомагати соціальним працівникам надавати допомогу літнім людям.

  Громадська організація "Центр громадських досліджень "ПроІнфо", м. Львів

  Проект: Охоплення турботою та соціальною підтримкою людей, що постраждали від націонал-соціалізму і які проживають на території Кам‘янка-Бузького району львівської області, допомога у вирішенні їхніх юридичних, побутових та практичних проблем
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Наконечний Володимир Романович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Покращити якість життя літніх людей, які проживають на території Кам'янко-Бузького району Львівської області, та постраждали від націонал-соціалізму, спільно подолати їх соціальну ізольованість шляхом створення правозахисної громадської організації та платформ для спілкування за інтересами людей похилого віку з молоддю; надання їм безкоштовної юридичної, практичної побутової допомоги.
  Напрямки діяльності:
  - віднайти людей, що постраждали від нацизму та з певних причин не отримують соціальної практичної, правової чи іншої допомоги, проте потребують її;
  - згуртувати осіб, що постраждали від націонал-соціалізму, їх родини, місцевих правозахисників в одну громадську організацію по захисту прав постраждалих від нацизму людей;
  - Консультування щодо можливості отримання державних соціальних та медичних послуг, допомога у підготовці пакету таких документів та супровід до місця надання послуг;
  - розширення соціальних зв'язків осіб, які постраждали від націонал-соціалізму, надання їм можливості для спілкування та користування загальним визнанням і повагою;
  - Організація сумісних заходів для цільової групи і найближчого оточення;
  - проведення семінарів-інструктажів для волонтерів проекту;
  - Відвідування на дому мало мобільних\немобільних ЦГ

  БФ «Хесед Реiм» м.Миколаїв

  Проект: Допомога мало- і немобільним жертвам націонал-соціалізму у подоланні одинокості, їхня психосоціальна адаптація після втрати одного з подружжя, дітей, близьких.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту Корсунська Ірина Володимирівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Проект повинен стати «Вікном у світ» для всіх категорій цільової групи та їх близьких шляхом надання психосоціальної і емоційної підтримки в спілкуванні з метою  подолання самотності.
  Напрямки діяльності:
  - Спілкування в групах
  - Творчі зустрічі з митцями театрів та філармонії
  - "Вікно в світ"  створення віртуальної соціальної мережі для представників ЦГ, їх родичів і друзів всередині країни і за кордоном.
  - Відвідування на дому мало мобільних\немобільних, спілкування з волонтерами та школярами для відновлення зв'язку поколінь.

  Громадська організація «Івент простір», м. Кам’янське

  Проект: Підвищення рівня обізнаності щодо прав та можливостей людей, які постраждали від нацизму, створення сприятливих умов для обопільно корисного спілкування молоді та літніх людей
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Петерімова Вікторія Дмитрівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Підвищення рівня обізнаності  прав та можливостей людей, які постраждали від соціал-націоналізму, створення найсприятливіших умов  для обопільно корисного спілкування молоді та літніх людей.
  Напрямки діяльності:
  - Пошук постраждалих від нацизму людей, які з різних причин не зафіксовані у списках місцевих відділень УСВЖН та / або не отримують соціальної, практичної та правової допомоги та створення банку даних постраждалих від націонал-соціалізму в місті.
  - Консультування щодо можливості отримання державних соціальних та медичних послуг, допомога у підготовці пакету таких документів та супровід до місця надання послуг;
  - Знайомство з цільовою групою, їхніми родинами, сусідами та близькими людьми, інформування їх про Програму і залучення до участі у проекті;
  - Створення сприятливих умов для спілкування, підвищення рівня обізнаності своїх прав та можливостей людей, які постраждали від фашистської агресії.

  Громадська організація "Інформаційно-освітній центр "Імпульс", м.Сколе, Львівська область

  Проект: Допомога жертвам націонал-соціалізму у подоланні ізольованості, у інтегрування до життя місцевих громад, у підвищенні якості життя шляхом отримання доступних соціальних послуг і створення простору і можливостей для міжпоколінського діалогу.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту Багрінець Мирослава Степанівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Поліпшення якості життя літніх людей, зокрема жертв націонал-соціалізму, в Сколівському районі, шляхом створення мобільного Центру соціальної допомоги, а також сприяння інтеграції їх в життя громад через організацію постійно-діючих «місць зустрічі» в сільських громадах району.
  Напрямки діяльності:
  - Захист та адвокація прав і інтересів осіб, що постраждали від нацизму
  - Організація роботи мобільного Центру соціальної допомоги
  - Відвідування на дому мало мобільних\немобільних представників
  - Тренінг для сільських волонтерів
  - Супервізія волонтерів(супровід, інформування, консультування)
  - Організація роботи «Громадських Організація «місць зустрічі» для спілкування, обміну життєвим досвідом, включення в соціум і цікавого проведення часу віталень» в 4 селах

  Громадська організація Педагогічний центр “ Академія”, м. Полтава

  Проект: Пошук осіб, які постраждали від нацизму і досі не отримують соціальної допомоги і піклування,  захист їхніх прав та інтересів, організація місць зустрічі для передачі життєвого та історичного досвіду молоді
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту Говорова Олена Валентинівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Покращення якості життя віднайдених учасників цільової групи шляхом адвокації та захисту їхніх інтересів, надання необхідної допомоги маломобільним та немобільним жертвам нацизму, встановлення історичного діалогу з молоддю , появом відчуття власної потрібності суспільству.
  Напрямки діяльності:
  - знайти списки і адреси людей, які реально постраждали від нацизму за часів ІІ Світової війни і на данний час не зафіксовані у списках відділень УСВЖН для надання їм необхідної допомоги (консультування щодо отримання державної допомоги, ознайомлення з можливостями надання соціальних пільг, відвідування маломобільних та немобільних учасників проекту волонтерами)
  - Покращення якості життя нових учасників цільової групи шляхом захисту та адвокації їхніх інтересів, консультування щодо можливості отримання державних соціальних та медичних послуг, допомога у підготовці пакету таких документів та супровід до місця надання послуг, представництво проблем і потреб жертв нацизму в структурних підрозділах місцевої влади;
  - Створення волонтерської команди та формування навичок роботи з літніми людьми відповідно до особливостей їх віку та організації спілкування, яке б не надало вторинної психологічної травми колишнім жертвам нацизму;
  - покращення якості життя колишніх жертв націонал-соціалізму шляхом надання практичної допомоги маломобільним та немобільним учасникам ЦГ, забезпечення їх необхідними гігієнічними засобами, організації позитивного спілкування з молоддю, розширення соціальних зв'язків, визнання та використання їхнього життєвого досвіду для виховання молоді;
  - створення умов для збереження та розповсюдження життєвого досвіду виживання в нелюдських умовах ( в концтаборах, гетто, на примусових роботах) учасників основної ЦГ проекта та просвітницької діяльності молоді шляхом налагодження історичного діалогу поколінь.

  Благодійний фонд «Карітас Коломийсько – Чернівецької єпархії», м. Коломия, Івано-Франківська область

  Проект: Подолання бар’єру соціальної ізоляції старшого покоління, шляхом залучення їх до активного суспільного життя, проведенням спільних заходів із молоддю, що в свою чергу спонукатиме їх до толерантного та співчутливого ставлення до літніх людей.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту Триф’як Сергій Миколайович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.,
  Мета: Подолання бар’єру соціальної ізоляції старшого покоління, шляхом залучення їх до активного суспільного життя, проведенням спільних заходів із молоддю, що в свою чергу спонукатиме їх до толерантного та співчутливого ставлення до літніх людей.
  Напрямки діяльності:
  - Проведення Клубу зустрічей;
  - Проведення гуртка за інтересами;
  - Культурно-просвітницька діяльність;
  - Відвідування на дому маломобільнийх ЦГ;
  - Допомога ЦГ у побуті силами волонтерів.

  Макошинська селищна благодійна організація «Нащадки Аратти» смт Макошино, Менський район, Чернігівська область

  Проект: Продовження роботи «Клубу спілкування поколінь «Осінь життя-2018» смт Макошине та сіл Придесення» з метою  ліквідування ізольованості,  покращення настрою, здоров’я та  якості життя маломобільних та немобільних людей представників цільової групи.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту Наталія Іванівна Колесник, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Ліквідація ізольованості та покращення якості життя маломобільних і немобільних представників цільової групи шляхом прведення різноманітних заходів та відвідування на дому
  Напрямки діяльності:
  - Опитування населення з метою виявлення осіб ОЦГ та ознайомлення з труднощами, які у них виникають при зверненні до держустанов;
  - Організація індивідуальних та групових зустрічей, телефонних консультацій з фахівцями соціального захисту населення, міграційної служби і т.д.;
  - Кулінарний конкурс «Бабусині рецепти»;
  - Проведення усних журналів на тему «Подорожі мого життя»;
  - Спільні  різновікові  зустрічі;
  - Відвідування маломобільних та немобільних представників основної цільової групи;
  - Проведення акції «Рідні-онлайн».

  ЗАКРИТИЙ КОНКУРС

   

  Єврейський благодійно-общинний Центр «Хесед Шмуель», м. Херсон

  Проект: Покращення якості життя колишніх жертв націонал-соціалізму, привернення уваги органів державної влади до їхніх потреб та активізація волонтерського руху молоді у наданні підтримки цим людям.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Вайнер Олександр Павлович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Покращати якість  життя  колишніх жертв націонал-соціалізму;  привернути увагу органів державної влади до розв’язання їх потреб та активізувати  волонтерський рух молоді щодо надання підтримки людям похилого віку
  Напрямки діяльності:
  - Покращення якості  життя  колишніх жертв націонал-соціалізму. Привернення уваги органів державної влади до розв’язання   потреб самотніх людей похилого віку.
  - Активізація  волонтерського руху молоді щодо надання підтримки людям похилого віку.

  Київське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму,  м. Київ

  Проект: Активізація, підтримка та стимул життєдіяльності колишніх в‘язнів-жертв нацизму, особливо одиноких, малозабезпечених і немобільних.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Суняєва Любов Михайлівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Усунення соціальної ізоляції колишніх в’язнів-жертв нацизму, стимул і активізація їх життєдіяльності.
  Напрямки діяльності:
  - Усунення соціальної ізоляції колишніх в’язнів-жертв нацизму, особливо одиноких та тяжко хворих.
  - Надання представникам ОЦГ психологічної, реабілітаційної, гуманітарної допомоги.
  - Активізація та стимулювання життєдіяльності  колишніх в’язнів-жертв нацизму різноманітними заходами та спілкуванням;

  Громадська організація «Волонтерський рух «Спільна допомога»

  Проект: «Надання практичної допомоги жертвам націонал-соціалізму, які мешкають в місцевостях, що постраждали від бойових дій на сході України»
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Ольга Мінчик, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Покращення побутових умов життя, подолання ізольованості та діалог с молоддю у жертв націонал-соціалізму, які мешкають на територіях де відбувалися бойові дії на Сході України (міста Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка та Слов’янськ)
  Напрямки діяльності:
  - Практична допомога маломобільним та немобільним жертвам націонал-соціалізму (покращення побутових умов життя та якості догляду);
  - Організація спілкування та підвищення соціального статусу жертв націонал-соціалізму;
  - Залучення та підготовка волонтерів, праця з сімями жертв націонал-соціалізму

  Волинський Обласний Благодійний Фонд «Карітас-Волинь»

  Проект: Розширення напрямків діяльності центру «Довіра» для жертв націонал-соціалізму шляхом підвищення рівня обізнаності старшого покоління щодо своїх прав та соціального статусу через консолідацію волонтерського руху у м. Нововолинськ та селище Благодатне.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Кметь Володимир Богданович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Покращення якості життя людей, що постраждали від націонал-соціалізму, шляхом надання практичної побутової допомоги мало та немобільним учасникам проекту силами волонтерів; захист та адвокація інтересів цільвої групи; створення комфортних умов для спілкування та соціальної активності жертв націонал-соціалізму, задля подолання їх соціальної ізольованості та відірваності від життя громади.
  Напрямки діяльності:
  - Створення та організація роботи консультативного відділу з метою захисту прав людей похилого віку в органах місцевого самоврядування та громадських організаціях;
  - Організація і проведення психологічних тренінгів для ЦГ проекту з метою створення комфортних умов для спілкування та соціальної активності ЦГ, розвиток соціальних інтересів та зменшення соціальної ізоляції;
  - Фізкультурно-оздоровчі заняття з метою підвищення фізичної активності, покращення функцій опорно-рухового апарату, серцево-судинної та дихальної систем і відновлення фізичних та психічних сил у людей похилого віку;
  - Екскурсії по історичним місцям для подолання ізольованості людей літнього віку, ознайомлення з історичними місцями рідного краю;
  - Організація культурно-просвітницьких заходів та заходів із дозвілля.

  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», Лубни

  Проект: Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Чепур Олександр  Сергійович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Посилити всебічну підтримку жертв націонал-соціалізму, шляхом розвитку місцевих ініціатив для допомоги тим, хто пережив тоталітарні режими; застосування мультидисциплінарного підходу у задоволенні потреб цільової групи та поширення прикладів вдалих практик розвитку активності та покращення якості життя колишніх жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області
  Напрямки діяльності:
  - Організація площадок для зустрічей, діалогу та дозвілля людей різних поколінь за участі колишніх жертв націонал-соціалізму;
  - Регулярне відвідування маломобільних та немобільних представників цільової групи вдома та практична допомога силами волонтерів у побуті;
  - Розвиток місцевих ініціатив для допомоги тим, хто пережив тоталітарні режими, застосування мультидисциплінарного підходу у задоволенні потреб цільової групи та поширення прикладів вдалих практик, робота з сім’ями маломобільних та немобільних представників цільової групи, їх навчання та емоційна підтримка.

  Відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в Тернополі.

  Проект: Інформаційні заходи для формальних та неформальних доглядальників щодо особливостей харчування мало- та немобільних людей старечого віку.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Вашенюк Любов Павлівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Покращення якості життя людей з ЦГ та людей старечого віку інших категорій через вшанування їхнього життєвого досвіду, через визнання їхніх прав та інтересів шляхом проведення тренінгів та консультацій для їх піклувальників з питань різних аспектів харчування та догляду.
  Напрямки діяльності:
  - Ознайомлення членів родин ЦГ та соцробітників, які опікуються мало- та немобільними особами старечого віку, з прийомами і правилами харчування і годування;
  - Створення ілюстрованого посібника для формальних і неформальних доглядальників;
  - Організація та проведення соціальних заходів, таких як зустрічі за чашкою чаю, для спілкування представників ЦГ (як мобільних, так і з обмеженою мобільністю), їх родичів, волонтерів та інших зацікавлених осіб;
  - Відвідування представників ЦГ вдома.

  Міжнародний медичний реабілітаційний центр для жертв воєн і тоталітарних режимів (МРЦ)

  Проект: Адвокація прав та інтересів осіб з обмеженою мобільністю серед жертв націонал-соціалізму, інших тоталітарних режимів, надання їм соціальної, моральної і практичної підтримки на дому
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Рішко Ігор Іванович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Адвокація прав та інтересів, соціальна та  моральна підтримка жертв тоталітаризму - клієнтів МРЦ, в першу чергу немобільних та мало-мобільних та, як наслідок, покращення якості життя у людей цільових груп, спонукання до взаємодопомоги та утвердження почуття солідарності
  Напрямки діяльності:
  - Захист та адвокація прав і інтересів осіб, що постраждали від нацизму;мОрганізація «місць зустрічі» для спілкування;
  - Тренінги для волонтерів і родичів представників ЦГ;
  - Відвідування мало мобільних та немобільних клієнтів вдома.

  Благодійний фонд «Слов’янське серце», Святогірськ, Донецька область

  Проект: Надання психологічної, консультативної та практичної допомоги людям похилого віку, їхня ресоціалізація після повторно пережитих військових дій на сході України.мТривалість: 12 місяцівм
  Керівник проекту: Філіпенко Павло Васильович, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: створити умови, щоб всі переселенці і місцеві жителі з числа нашої ОЦГ відчували себе захищеними, шанованими, почутими і потрібними суспільству.
  Напрямки діяльності:
  - Надання психологічної допомоги ОЦГ і членам їх сімей шляхом проведення групових психологічних сесій в Центрі допомоги сім'ї;
  - Складання «Сімейних літописів» для представників ОЦГ, які проживають в сім'ях кількох поколінь;
  - Організація і проведення зустрічей і свят між поколіннями;
  - Надання практичної та побутової допомоги вдома;
  - Проведення навчальних тренінгів для мотивації волонтерів проекту;
  - Доставка маломобільних і немобільних  представників ОЦГ до місця зустрічей, заходів, лікарні і Пенсійний Фонд і соцслужб м. Слов'янськ.

  Луцька міська громадська ветеранська організація  «Cпілка в’язнів-жертв нацизму», м. Луцьк

  Проект: Заходи, спрямовані на захист прав та інтересів людей з категорії жертв нацизму, їхня адаптація но сьогоденних реалій, у співпраці з волонтерами різних вікових груп.
  Тривалість: 12 місяців
  Керівник проекту: Лазарук Валентина Самійлівна, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Мета: Підвищення рівня соціальної захищеності, адаптації та рівності можливостей людей похилого віку з числа жертв націонал-соціалізму, які є мало- та немобільними, шляхом надання їм кваліфікованої підтримки та допомоги в побуті, залучення до активної громадської діяльності активних учасників проекту.
  Напрямки діяльності:
  - підтримка маломобільних/немобільних учасників проекту;
  - Виховання поваги та шанобливого ставлення до людей похилого віку, патріотичне виховання в рамках програми «Місце зустрічі: Діалог»;
  - Підвищення самооцінки мобільних учасників ОЦГ проекту, відродження їх бажання до активного життя, розкриття їх творчого потенціалу.